Στη SPORT DEPOT πιστεύουμε ότι οι άνθρωποι είναι η καρδιά της εταιρείας και εκείνοι που δημιουργούν την αξία της.
Η SPORT DEPOT αποτελεί μέρος του ευρωπαϊκού γίγαντα της αθλητικής βιομηχανίας - SPORT 2000 International. Η φιλοσοφία μας είναι απλή « WE ARE THE PEOPLE FOR THE SPORTS LOVERS»
Οι εταιρείες της SPORT 2000 λειτουργούν με πάνω από 3500 καταστήματα σε 23 χώρες, απασχολώντας πάνω από 35.000 άτομα.
![](https://www.sportdepot.gr/uploads/manager/source/gr/event-banners/mape.png)
Το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη παρέχει πάνω από 40 μόνιμες θέσεις εργασίας.
Αν ο αθλητισμός είναι το πάθος σου και σου αρέσει η επικοινωνία με τους γύρω σου, τότε μη χάνεις χρόνο, επικοινώνησε μαζί μας! Γίνε μέλος της ομάδας μας!